• Reference

 • Velmi rychlé jednání a perfektní servis. Obrátil jsme se na pana Demartiniho ohledně prodeje naší chalupy v jižních Čechách a musím zdůraznit, že veškeré starosti spojené s prodejem šli naprosto mimo nás a pan Demartini nás celým procesem provedl "za ruku" a můžeme jej rozhodně doporučit.

  Ing. Vilém Pánek

  RK Trilobyt jsem kontaktovala, protože jsem se potřebovala přestěhovat do Prahy kvůli novému zaměstnání a překvapila mne rychlost a profesionalita se kterou ke mně realitní kancelář přistoupila a ve velmi krátkém čase mi vyhovující prodájem zprostředkovala.

  Paní Jana Hradská

  Protože se v realitách nepohybuji a přehled o trhu nemám, velice jsem ocenila indivinduální přístup a rady  při prodeji mého bytu za co nejvyšší možnou cenu. Mohu opravdu doporučit.

  Jaroslava Jakešová

  Mile mne překvapil osobní přístup pana Demartiniho a jeho přímé jednání zaměřené na co nejrychlejší hladnký průběh celé akce.

  Miroslava Douchová

  Byly jsem velmi spokojeni  a potěšeni s ochotou a radami při výběru našeho prvního bytu určeného pro rodinu. Na panu Demartinim se nám líbila trpělivost a opravdu indivinduální přístup.

  Jana a Luděk Pařízkovi

  Rychlost, profesionalita, solidnost. Doporučuji.

  Jiří Doležal